Bruyninx Selected Used Cars

WELKOM BIJ BRUYNINX USED CARS

Bij ons kies je voor de kwaliteit van het officiële dealernetwerk

Deze maand krijg je bij elke auto een jaar gratis Bruyninx Assistance.
> Bekijk promotie

 

Scoor & win

* Meer info in onze vestigingen

 

HET NETWERK

BRUYNINX USED CARS HASSELT
Hellebeemden 5
3500 HASSELT
T 011 45 14 09
welkom@groepbruyninx.be

 

BRUYNINX USED CARS TONGEREN

Maastrichtersteenweg 463
3700 Tongeren

T 012 25 06 90
act@groepbruyninx.be

 

BRUYNINX USED CARS ZOLDER

Koolmijnlaan 398
3550 Zolder
T 011 57 13 42

zolder@groepbruyninx.be

 

BRUYNINX USED CARS HAM

Geneberg 46

3945 Ham

T 011 34 10 48

ham@groepbruyninx.be

 

AUTOGARDEN GENK

Evence Coppéelaan 40

3600 Genk

T 089 30 33 13

genk@groepbruyninx.be

 

AUTOGARDEN TONGEREN

Bilzersteenweg 296

3700 Tongeren

T 012 23 10 55

tongeren@groepbruyninx.be

 

LIMAUTO SINT-TRUIDEN

Luikersteenweg 94

3800 Sint-Truiden

T 011 68 20 30

sint-truiden@groepbruyninx.be

 

LIMAUTO GENK

Evence Coppéelaan 90

3600 Genk

T 089 36 22 88

limauto-genk@groepbruyninx.be

 

GARAGE JANNIS OVERPELT

Lindelsebaan 110

3900 Overpelt

T 011 64 20 71
overpelt@groepbruyninx.be

 

 

ONZE OPENINGSUREN

 

HISTORIEK

 

In 2012 lanceerde Groep Bruyninx een eigen kwaliteitslabel voor tweedehandswagens: Bruyninx Selected Used Cars. Tegelijkertijd startte Groep Bruyninx met zijn eigen pechbijstand: Bruyninx Assistance.


Dankzij de continuïteit van ons bedrijf en het vertrouwen van onze klanten, zijn we uitgegroeid tot de referentie voor de aankoop van een nieuwe wagen. Met het  kwaliteitslabel Bruyninx Selected Used Cars trekken we onze jarenlange expertise door naar de verkoop van tweedehandswagens.

 

Maak een testrit

Uw gegevens

Gelieve alle velden in te vullen.

Gewenste datum

Algemene voorwaarden